edward-bella-jakob
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Αμα είστε twilight φαν οι πόρτες του φόρουμ είναι ανοιχτές για εσάς!!!!!
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Πρόσφατα Θέματα
» σωστο-λαθος
ποια ηταν η πρωτη σας σκεψη οταν ακουσατε γι αυτην τη ταινια? EmptyΚυρ 27 Δεκ 2009 - 22:31 από patrick

» ερώτιση.
ποια ηταν η πρωτη σας σκεψη οταν ακουσατε γι αυτην τη ταινια? EmptyΚυρ 27 Δεκ 2009 - 22:31 από patrick

» Εσεις ποσες φορες εχετε δει το Twilight?
ποια ηταν η πρωτη σας σκεψη οταν ακουσατε γι αυτην τη ταινια? EmptyΚυρ 27 Δεκ 2009 - 22:24 από patrick

» Coffee time
ποια ηταν η πρωτη σας σκεψη οταν ακουσατε γι αυτην τη ταινια? EmptyΚυρ 27 Δεκ 2009 - 22:21 από patrick

» Τι είμαι??????
ποια ηταν η πρωτη σας σκεψη οταν ακουσατε γι αυτην τη ταινια? EmptyΠαρ 11 Δεκ 2009 - 20:32 από eilin

» ποια ηταν η πρωτη σας σκεψη οταν ακουσατε γι αυτην τη ταινια?
ποια ηταν η πρωτη σας σκεψη οταν ακουσατε γι αυτην τη ταινια? EmptyΠαρ 11 Δεκ 2009 - 14:42 από eilin

» Renesmee το αγγελικό παιδάκι
ποια ηταν η πρωτη σας σκεψη οταν ακουσατε γι αυτην τη ταινια? EmptyΠαρ 11 Δεκ 2009 - 14:36 από eilin

» αγαπημενη σκηνη απο το βιβλιο
ποια ηταν η πρωτη σας σκεψη οταν ακουσατε γι αυτην τη ταινια? EmptyΠαρ 11 Δεκ 2009 - 14:30 από eilin

» αγαπημενη σκηνη απο το βιβλιο
ποια ηταν η πρωτη σας σκεψη οταν ακουσατε γι αυτην τη ταινια? EmptyΠαρ 11 Δεκ 2009 - 14:27 από eilin

Πλοήγηση
 Πόρταλ
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση
Δημόσια συζήτηση
Affiliates
free forum


 

 ποια ηταν η πρωτη σας σκεψη οταν ακουσατε γι αυτην τη ταινια?

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
patrick
twilighter
twilighter
patrick


Αριθμός μηνυμάτων : 36
Reputation : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2009
Ηλικία : 29
Τόπος : αθηνα

ποια ηταν η πρωτη σας σκεψη οταν ακουσατε γι αυτην τη ταινια? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ποια ηταν η πρωτη σας σκεψη οταν ακουσατε γι αυτην τη ταινια?   ποια ηταν η πρωτη σας σκεψη οταν ακουσατε γι αυτην τη ταινια? EmptyΠαρ 11 Δεκ 2009 - 14:41

ελεγα σιγα μη δω αυτη τη βλακεια, και μολις την ειδα...χαχαχα ξερετε.........
ΠΟΡΩΣΗ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
eilin
twilighter
twilighter
eilin


Αριθμός μηνυμάτων : 39
Reputation : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 11/12/2009

ποια ηταν η πρωτη σας σκεψη οταν ακουσατε γι αυτην τη ταινια? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποια ηταν η πρωτη σας σκεψη οταν ακουσατε γι αυτην τη ταινια?   ποια ηταν η πρωτη σας σκεψη οταν ακουσατε γι αυτην τη ταινια? EmptyΠαρ 11 Δεκ 2009 - 14:42

εμενα γενικα μ αρεσουν οι ταινες φαντασιας την ειδα πρωτα και δεν ενθουσιαστηκα μετα μου δανεισε η ξενια τα βιβλια μου εκανε δωρο η αδερφη μου τα δυο επομενα και κολλησα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ποια ηταν η πρωτη σας σκεψη οταν ακουσατε γι αυτην τη ταινια?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
edward-bella-jakob :: Οι ταινείες :: Twilight-
Μετάβαση σε: